AdwCleaner Reklam Virüsleri Silme Programı İndir Windows

AdwCleaner Reklam Virüsleri Silme Programı İndir Windows:

Adwcleaner sizleri sürekli tarayıcınız tarafından istenmeyen reklamların açılması olsun, tarayıcılarda hızlandırma olsun, değişmeyen ana sayfalar olsun yani bir nevi tarayıcı hızlandırma programı diyebiliriz.

Bu program yardımı ile yukarıda bahis ettiğim sorunlardan temelli kurtulmuş olacaksınız. Google çalışanları yetkilileri bile bu programın tarayıcı virüsleri reklamları ha bire açılan istenmeyen sayfa gibi kötü işlemlere maruz kalan tarayıcılar için, bir bakım programı olarak tavsiye ediliyor. Bu programı çalıştırmaya başlayıp bilgisayarınızda büyük boyutlarda yer kaplamadan kolay ve sade bir şekilde, tarayıcıların bakımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

AdwCleaner 6.0 indir yükle download setup
AdwCleaner 6.0

Bu programı on günde on beş günde bir çalıştırıp bilgisayarımızın rahat bir nefes almasını sağlayabiliriz. Program Scan tarama yapıp o anda bozuk olan zararlı bulunan dosyaları kendi düzeltir veya siler özellikle tarayıcıların reklam virüslerinden kurtulmasına birebir yarar sağlamaktadır.

AdwCleaner 6.0 indir yükle download setup
AdwCleaner 6.045

Bu yüzden sizlerin bilgisayarına da bu reklam virüsleri bulaşıyor nasıl yaptıysanız silemediğiniz veya tekrar ediliyor ise sizlere bu programı tavsiye ediyor iki tıkla ücretsiz olarak sizlere sunulan hizmetten memnun verici bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir