Amazon Chime Sohbet Programı İndir Windows

Amazon Chime Sohbet Programı İndir:

Amazon Chime indir, yükle kur
Amazon Chime

Konferans ve toplantılar için iş yeri ve ofislerde veya yapılması gereken toplantılarda görüntülü olarak anlık mesajlaşma servisidir. Bu servis sayesinde toplantılarınızı diğer cihazlar ile görüntülü ve sesli anlatımlar ile gerçekleştirebilirsiniz güvenilir bir yazılım olmak ile birlikte Amazon firmasının yapımıdır.

Davet sistemi ile çalışan bu program sayesinde guruplar oluşturabilir toplantılara insanlar davet edebilirsiniz. Misafir girişi ile programı kullanabilmeniz mümkün olabiliyor veya üyelik işlemlerini gerçekleştirebilir yeni toplantılar başlatabilirsiniz.

Skype benzeri bir altyapı kullanılan program genellikle konferanslar gurup toplantıları ve ofisler için idealdir. Programın ücretli olarak kullanılması dahilinde Outlok ve Google takvimleri ile toplantılar düzenleyebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak kısıtlamalar mevcut sohbet edebilir görüntülü sohbetler kurabilirsiniz.

İş yerinizden arkadaşlarınızla iş ile ilgili toplantılar yapabiliyor, proje ve planlarınız ile ilgili videolu görüşme yardımı ile birden fazla kişi ile sohbetler edebiliyorsunuz. Program Windows işletim sistemi ve Android cihazlar ile uyum sağlayabiliyor.

Windows için Link:

Mac OS için Link:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir