Ammyy Admin Başka Bilgisayara Bağlanma Programı indir Windows

Ammyy Admin  v3.5 Başka Bilgisayara Bağlanma Programı:

Ammyy programı  bir başka bilgisayardaki kullanıcının sizin bilgisayarınıza erişim sağlayabilmesi ve bu erişim sonucunda bilgisayarınızdan sizin vereceğiniz izin doğrultusunda işlemler yapmasına olanak sağlamaktadır.

Başkasının sizin bilgisayarınıza bağlanabildiği gibi sizde bu programı kullanarak başkasının bilgisayarında işlem yapma hakkına sahip olabileceksiniz. Peki bu işlem nasıl yapılıyor sizlere kısaca özetleyelim.

Ammyy Admin Başka Bilgisayara Bağlanma Programı yükle setup download
Ammyy Admin

Öncelikle Ammyy programını bilgisayarınıza yüklüyorsunuz. Karşı tarafında bilgisayarında aynı programın bulunmasını sağlıyorsunuz. Karşı taraf programı açıyor ve bir id adresi oluşuyor bu id adresi sizin bilgisayarınıza erişim sağlayabilmek için gerekli olacaktır.

Bu id adresini karşı tarafın programı açtıktan sonra programın otomatik olarak vereceği adresi size iletmesi gerekli. İd adresini aldıktan sonra sizin bilgisayarınızda açık olan Ammyy programında sağ tarafta Connect tuşu üstündeki bölüme aynı id adresini yazıyorsunuz. İd ve İp adreslerini karşı taraftan almanız gerekecektir.

Ammyy Admin programı indir yükle Windows
Ammyy Admin

İd adresi bağlanmanız için sizden alınmalıdır. İd ve ip adreslerini girdikten sonra Connect tuşu yardımı ile bağlantı kurmayı deneyi. Doğal olarak doğru id ve ip adresi ile karşı tarafın bilgisayarını himaye altına almış olacaksınız.

Bu program direk olarak sizin karşı tarafa bağlantı kurmanıza fayda sağlıyor. Sizin bilgisayarınıza giriş yapılması için de id ve ip adresini karşı tarafa vermeniz halinde erişim sağlanabiliyor. Bu program popülerliğini bu konuda liderliğini korumakta olup sizlere güvenle tavsiye edebiliyoruz.

Programda oluşacak id ve ip adresini başkalarına vermediğiniz sürece kimse bilgisayarınıza erişim sağlayamaz bu nedenle güvenli bir işleme tabi olmuş olursunuz.

Genellikle bu tür programlarda program açıldığında id adresi oluşur ve program her açılıp kapandığında güvenlik amaçlı id adresleri değişir. Bu tür programlar arasında Team viewer programı var onu da sitemizden bulabilirsiniz. Ammyy ile aynı işlevi gören güvenli programlar arasında yer almaktadır.

Sizlere tavsiye ettiğimiz bu program ve diğeri güvenliğiniz için başka bilgisayarla sizi direk olarak bağlanmanıza fayda sağlıyor. Bu tür işlemler yapılacağı zaman güvenilir bir program seçmelisiniz. Bu programda bu işlevi güvenli bir şekilde tamamlamaktadır. Program birçok yabancı dili desteklemektedir. Sizlere yakın olan dili üst kısımdan değiştirebilirsiniz.

2 Comments

  1. Emrah 21 Nisan 2017 Reply
  2. Hanzade Ester 21 Nisan 2017 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir