BearShare Müzik ve Video İndirme Programı indir

BearShare Müzik ve Video İndirme Programı:

Bu program içerisinde dilediğiniz yerli yabancı şarkıcıların albümlerini şarkılarını listeleyebilirsiniz. Sadece liste etmekle kalmayıp dilediğiniz müziği mp3 formatında bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Sitelerde Dj lik görevi yapanlar şarkı isteklerinde arşivinde bulamayıp şarkıyı çalma mecburiyeti duyanlar bu program yardımı ile istenilen şarkıyı bulabilir arşivinize ekleyebilir şarkı isteklerine yer verebilirsiniz.

BearShare Türkçe indir yükle kur setup download
BearShare

Sadece şarkı istekleri değil video arşivleri de program içerisinde liste edilmektedir. Arama kutusu yardımı ile gelişmiş arama seçeneklerinden yararlanarak dinlemek istediğiniz şarkı ve videoları program sizler için listeler ve indirme klasörüne atar. İndirme klasörü yardımı ile dilediğiniz müziği bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Gelişmiş bir müzik video yükleme programı olup milyonlarca arşive program içerisinde yer verilmektedir.

Sizlerde şarkı albümleri hazırlamak istiyor ve en kolay nasıl müzik indirebilirim diyorsanız bu program sizler için Windows işletim sistemi taşıyan bilgisayarlarda çalışmaktadır.

BearShare  müzik ve video indirme programı
BearShare Türkçe indir

Yapmanız gereken Müzik ve Video kategorileri içerisinde şarkıcı isimlerini albümlerini şarkı isimlerini yazıp gelişmiş arama seçenekleri yardımı ile arama yapmanız program sizin yerinize şarkıları listeler ve indirme klasörü yardımı ile bilgisayarınıza müzik ve videoları kayıt eder. Ayrıca programın Türkçe dil desteğinden faydalanabilirsiniz. Alt kısımda yükleme butonu yardımı ile bu eşsiz programı bilgisayarınıza yükleyip arşivinizi genişletebilirsiniz.

One Comment

  1. aylin 20 Nisan 2017 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir