Bilgisayar Temizlik Programı CCleaner5.23.5808 İndir Windows

CCleaner bilgisayar temizlik kayıt defteri düzenleme temizleme programıdır. Bu program bilgisayarınız içerisindeki hataları düzenler ve gereksiz dosyaları temizlemeye yarar. Oldukça faydalı bir programdır.

Tarayıcıların yavaşlaması, reklam virüsleri gibi sorunlar içinde tercih edilir. tarayıcıların virüslerden kurtarılması için bu program kullanılmalıdır. Birçok webmaster bilgisayarında bu programı tercih ediyor ve kullanacaklara öneriyor.

Kayıt defteri hataları tarama ve düzenleme ile bilgisayarınız rahatlayacaktır.  Programı 10 günde bir veya haftalık bir temizleme taraması yaparak bilgisayarınızdaki hataların düzenlemesine yardımcı olabilirsiniz.

CCleaner-v5.23-Build-5808-Professional-Latest-Version-Download
CCleaner-v5.23-Build-5808-Professional-Latest-Version-Download

Tarayıcı hızlandırma ve data virüsleri silme konusunda çok başarılı bir program çok kısa sürede scan taraması yapar ve bulduğu hataları sizlere listeler ve sizlerde cleaner yardımı ile bu kötü yazılımlardan kurtulabilirsiniz.

Kayıt defteri hatalarında da çok hızlı bir program olup sizlere yedekleme hizmetini de sunar isteğe bağlı olarak tüm hataları tek bir program içerisinde giderebilirsiniz.

Bilgisayarınızın içerisinde kullanılmayan dosyaları tarar ve siler komple sistem düzenleme yapar ve bilgisayarınızın rahatlamasına neden olur.

CCleaner indir yükle kur download setup program
CCleaner

Bu program her bilgisayarda kullanılması gereken bir programdır. Yükleme linkini aşağıda paylaşıyorum tüm windows sürümleri ile uyumludur.

Virüs programı değildir sistem optimizasyon programıdır. Ücretsiz versiyonu yükleme linkinde bulabilir kullanmaya başlayabilirsiniz.

One Comment

  1. heLLz 20 Nisan 2017 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir