Driver Bulma ve Yükleme Programı Snappy İndir Windows

Driver Bulma ve Yükleme Programı Snappy İndir Windows:

Bilindiği gibi güncelleştirilmemiş sürücüler bilgisayarımızın doğru çalışmasına engel olabiliyor. Buna bağlı olarak performans sorunları da bazı diver dosyaların güncel olmaması halinde meydana gelebiliyor. Peki nasıl güncel dosyalarımızı bulup bilgisayarımızın performansını destekleyebiliriz. Bunun için Windows bazı sürümlerinde otomatik güncelleştirmeleri seçebilir fakat yine de eksik dosyalarımız görünmektedir.

Snappy-Driver-İnstaller download
Snappy-Driver-İnstaller download

Nasıl en doğru şekilde eksik driver dosyalarımı bulabilirim diyorsanız burada sizlere tanıtımını yaptığımız Snappy programı sayesinde ücretsiz olarak bulabileceksiniz. Snappy programını bilgisayarınıza indirip yükledikten sonra basit bir driver tarama işleminden sonra güncellenmesi gereken veya eksik olan programlar karşınıza liste edilecektir.

Snappy driver bulma güncelleştirme yükleme programı indir yükle kur setup download
Snappy driver bulma

Bilgisayarına format atan kişiler format sonrası bilgisayarında hangi driverlar eksik yüklenmesi gereken dosyaların ne olduğunu bilmeyen kişiler de bu program yardımı ile eksik olan dosyalarını bulabilir. Sadece format atmakla kalmıyor bilgisayarın daha düzenli çalışması için eksik olan dosyaları bulup kurmanız da gerekmektedir.

Snappy tüm bu eksiklerinizi sorunsuz ve ücretsiz olarak yerine getiriyor güncellemeye hazır ön yüklemeler oluşturuyor. Ve ön yükleme sonrası bilgisayarınız yeniden başlatılır ve eksiklerden giderilmiş olarak sizlere karşılık verir. Her güncelleştirme sonrası bilgisayar tanıma için sizlere reset atılması gerektiğini söyler ve reset sonrası kurduğunuz güncellemeler bilgisayarınızda hazır hale gelir.

Aşağıda yükleme butonu yardımı ile programı bilgisayarınıza kurup kullanmaya başlayabilirsiniz. Program Windows işletim sistemine sahip bütün cihazlarda çalışmaktadır.

One Comment

  1. İsmail Karakurt 19 Nisan 2017 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir