Epic Pen 3 Bilgisayardaki uygulamalar üzerine resim çizme Programı İndir Windows:

Bilgisayardaki uygulamalar üzerine resim çizme Programı İndir Windows:

Epic Pen programı bilgisayarınızda o an açık olan uygulamaları bozmadan üzerinde çizimler yapmanıza yaramaktadır. Örnek vermek gerekecek olursa örneğin bir uygulama tanıtımı videosu hazırlayacaksınız ve uygulama masaüstü üzerinde açık uygulamadaki hedefleri kurulum yerlerini vs işlemleri kalemle çizip göstermek istiyorsunuz.

windows üzerinde çizim-programı indir yükle kur setup download
windows üzerinde çizim-programı

Program açıkken bu çizim programını da açın ve işaretlemek istediğiniz alanları işaretleyin hem video çekerken hemde nasıl yapıldığı konusunda program yardımı ile çizip resimli bir şekilde diğer insanlara gösterebilirsiniz.

Örneğin bir site açtınız ve sitede kayıt olunan yeri göstermek istiyorsunuz bu çizim programını açıp web üzerinden o bölümü işaretleyerek başka kullanıcılara görünmesini sağlayabilirsiniz.

epic-pen programı indir
epic-pen programı


Program yardımı ile doğrudan Windows uygulamaları üzerinde çizimler yapabiliyorsunuz.

Kalemle yazı rengini seçip işlemler yapabilirsiniz yanlış yaptığınız işlemlere gelince onunda çaresine silgi bakıyor silgi yardımı ile yazıp silip hatalı yerleri düzenleyebilirsiniz.

Video olarak kayıt etme özelliği programda aktif konumda değil video olarak anlatım yapmak için bir başka video kayıt edici programı yükleyip o şekilde bu programdan faydalanabilirsiniz.

Resimleri videoları program kayıt etmez sadece çizim yapar. Bunun için masaüstü video çekimleri yapan programlar Sitemizde mevcut. Mobizen ekran görüntüsü çekme programına Mobizen programı şeklinde sitemizden aratırsanız erişim sağlayabilirsiniz .

Program Sadece Windows üzerinde yer alan uygulamalara çizim yapabilme yetkisine sahip. Örneğin web için resim yakalama eklentileri mevcut programdan çizim yapıp web resim yakalama eklentisi yardımı ile bilgisayarınıza dosyaları kayıt edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir