Gizmo Project Sohbet programı İndir Windows

Gizmo Project Sohbet programı:

Gizmo-Project
Gizmo-Project programı

Geliştirilmiş özelliklere sahip Skype benzeri sesli görüşmeler yapılabilen bir program. Program içerisinde tıpkı msn gibi hesabınız içerisindeki arkadaşlarınızı görebilme sohbet edebilme hizmetleri sunuyor. Bunların yanı sıra bu programı bir tür telefon gibi kullanabilirsiniz. Telefon hatlarına satın alacağınız kredi yardımı ile bağlanabilecek sesli görüşmeler yapabileceksiniz.

Skype gibi yazılmış bu yazılım içerisinde daha birçok özellik bulunuyor. Sesli sohbetler edebilme, anlık sohbetlere katılabilme, görüntülü iletişim ve daha fazlası. En büyük özelliği ise bir masaüstü telefonu olmasıdır.

Kısa mesaj gönderme, ücretsiz sesli aramalar yapma kredi satın alıp dünyanın tüm bölgelerinden telefonlara arama yapabilme gibi özellikler program içerisinde bulunuyor.

Sabit telefonları arayabilir, cep telefonları ile görüşmeler yapabilir programa kayıt işlemlerini yapıp ücretsiz kredi ile aramalar yapabilirsiniz. İngilizce dilin yanı sıra birkaç dil desteği de programda bulunmaktadır dilediğinizi seçebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir