ISO Dosyalarını Açma Programı İndir Ultra ISO Windows

Bu program ön yükleme için hazırlanmış olan genellikle normal bilgisayarlarda açılmayan sadece yazma işlemlerine zamanlanmış ISO dosyaları üzerinde değişiklik yapma yani, açabilme özelliğini sizlere sunmaktadır.

ISO uzantılı dosyalar genellikle tek bir format halinde olur ve içeriğindeki dosyaları Cd veya Dvd üzerinde yazma işlemlerini yapmadan sizlere açılmaz. İşte tamda burada bu program işleve giriyor ve ISO uzantılarını taşıyan dosyalar üzerinde değişiklik yapma ve görüntüleyebilme özelliğini sizlere sağlıyor.

Ultra ISO Download yükle indir
Ultra ISO

Program yardımı ile ayrıca ön yükleme dosyaları ses veri dosyaları oluşturabiliyorsunuz. İnternet üzerinden bulduğunuz oyunlar ve programlar veri diskleri iso uzantısı taşıyor ise bu program yardımı ile bu dosyaların içeriğini görüntüleyebilir yazma işlemlerine girmeden dosyalar üzerinde değişiklik yapma veya çalıştırma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Program basit arayüze sahip ücretsiz bir yazılımdır. Deneme sürümünü dilediğiniz gibi kullanabilir işlemlerinizi bu program sayesinde yapabilirsiniz.

ULTRA ISO yükle indir
ULTRA ISO

Ayyıca ses cd leri oluşturma ve düzenleme işlemlerini de program sizin yerinize tamamlamaktadır. Hemen hemen tüm dosya formatlarını program desteklemektedir.

Dilerseniz bu dosya formatlarını ISO formatlarına dönüştürebilme özelliğini de sizlere sağlıyor. Açamadığınız Cd vd DVD formatlarını bu program yardımı ile açabilir içeriğini görüntüleyebilir düzenleme işlemlerini program yardımı ile yapabilirsiniz.

One Comment

  1. Okan 19 Nisan 2017 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir