Kayıt Defteri Onarım Tamir Programı İndir Windows

Kayıt Defteri Onarım Tamir Programı İndir Windows:

Bilgisayarınızda kayıt defteri hatalarını ücretsiz olarak düzeltmeye yarayan kullanışlı bir program. Program içerisinde pratik işlemler yaparak bozuk dosyaları zararlı olabilecek düzeltilmesi gereken kayıt defteri hatalarını ücretsiz bir şekilde profesyonel olarak tarama yapabilir bu dosyaları düzenleme işlemlerini iki tık ile sağlayabilirsiniz.

Program Windows sürümleri için geçerli olup programı yükleme işlemini tamamladıktan sonra İngilizce dil desteği yardımı ile tarama başlatabilirsiniz. Tarama sonucu bulunan hatalar bilgisayarınıza listelenir.

Tarama sonucunda bulunan hataları size listeler. Kayıt defteri hataları bilgisayarınızda performans eksilmesine neden olabilir. Bu nedenle bu tür programların bilgisayarınızda bulunması hızlı bir bilgisayar için ön tarama ile hataların giderilmesini sağlamanız gerekmektedir. Bu program ücretsiz bir şekilde bu hataları sizin bilgisayarınızdan kaldırır.

FREE REGISTRY CLEANER EUSING
FREE REGISTRY CLEANER EUSING

Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra ön yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra masa üstünde programın kısa yolu oluşur programı çalıştırıp ayarlar bölümünden kullanmak istediğiniz dili seçebilirsiniz. Birçok dil desteği program içerisinde mevcuttur.

Analiz tuşu yardımı ile hataları tarama başlatabilirsiniz. Bulunan hatalar seçili olarak liste şeklinde sizlere görünür. Hataları düzeltme yardımı ile hem yedekler oluşturulup hem tam tarama ile hataları giderir.

Sitemizden bu programı indirip sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir