Microsoft Fix Bilgisayar Bakım Programı İndir Windows

Microsoft Fix  Bilgisayar Bakım Programı İndir:

Microsoft geliştirici imzasını taşıyan bilgisayarı tama zamanlı performans eksikliklerine karşı özel tarama yapan ücretsiz bir yazılımdır. Bu program yardımı ile sisteminizin yavaş çalışmasına sebep olan bütün hataları bulabilir programı bilgisayarınıza kurduktan sonra onarma işlemlerini en güvenilir şekilde giderebilirsiniz.

Microsoft Fix
Microsoft Fix

Özellikle Leptop bilgisayarlarda çok pil ömrü tüketildiğini anladığınızda bu programı kurup sizlerin pil ömrünü daha çok uzatmanıza fayda sağlayacak işlemler de yapmaktadır. Genel olarak bilgisayarın performans düşüklüğüne neden olan dosyaları bulur ve temizleme işlemleri yardımı ile, bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasına neden olur.

Bazı hatalarda format atarak bilgisayarımızın iyi olmasını sağlamaya çalışıyoruz ve kayıtlı programlarımızı kayıp ediyoruz. Bu tür programları denemeden format gereği duymayın Microsoft imzası taşıyan bu program sizlere profesyonel yardım ederek format gereği duymadan sisteminizin hızlanmasına yardımcı olmaktadır.

Program içerisinde birçok dil desteği bulunmakta olup dil ayarlarını istediğiniz gibi seçip programın bu ücretsiz desteğinden yararlanabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir