Mobizen Ekran görüntüsü alma Programı İndir Windows

Mobizen  Telofondan Ekran görüntüsü veya Videosu alma Programı İndir Windows:

Mobizen içerisindeki uygulama yardımı ile ekranda görünen görüntüleri çekebilirsiniz. Ekrandaki görünen görüntüleri oyun ekranlarını, ve uygulamaları başkalarının görmesini sağlamak gerekiyorsa bu program yardımcı olabiliyor sizlere.

Mobizen windows programı indir
Mobizen windows programı indir

Programı bilgisayarınıza indirip, aynı anda android cihazınıza da indirmeniz gerekiyor. Android cihazınız ile bilgisayarınızı bağladığınız zaman Telefonunuzun görüntüsü bilgisayar üzerinde çıkacaktır. Bir diğer özelliği ise cihazınız içerisindeki uygulamaları açabilmenize yardımcı oluyor.

Ayarlar bölümünden kamera bölümlerini açmanız gerekiyor. Telefonunuz Samsung ise eğer, mobil uygulamasını indirirken Samsung seçili olsun telefonunuz başka bir marka ise bir çok telefonu destekleyen Mobizen Ekran Kayıt Edici uygulamasını indirin.

Burada bilgisayarınıza kurmanız gereken programı paylaşıyorum sizlerde telefonunuzu bu program ile yönetebilir ayarlamalar yapabilir içerisindeki oyunları bilgisayardan büyük ekranda oynayabilirsiniz.

Mobizen ekran görüntüsü vidyo çekme programı indir windows
Mobizen ekran görüntüsü vidyo çekme programı indir windows

Bilgisayarınıza programı yükledikten sonra üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor üyelik işlemleri gerçekleştirdikten sonra telefonunuz ile bağlantı edip, masaüstünden cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

Bu uygulama telefon üzerindeki direk görüntüleri kayıt altına almaktadır menü olsun göstermek istediğiniz işlemler olsun kayıt eder .

Mobil için Play Store Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rsupport.mvagent

Windows için Download Linki: 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir