Mysms sohbet programı Windows İndir

Mysms sohbet programı Windows:

Bu program yardımı ile masaüstü bilgisayarlarınızdan cep telefonlarına sms atabilirsiniz. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra, cep telefonunuza da aynı uygulamayı yükleyip senkronizasyon gerçekleştirmeniz gereklidir.

Yükleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra program sizden cep telefonu numaranızı ister, ve şifrenizi de girerek bir nevi masa üstü telefon kurmuş olursunuz.

Bu programı bu şekilde kurup ayarları gerçekleştirdikten sonra, dilediğiniz numaraya kısa mesajlar gönderebilirsiniz. Kullanıcı kaydı oluşturarak aynı programın mobil versiyonuyla da aynı girişleri gerçekleştirdikten sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Bunun için extra ücretlere tabi kalmadan aynı tarifeniz ne ise ücret o şekilde düşülür.

Mysms sms atma programı indir yükle kur setup download
Mysms

Mesajları ve telefon numaralarını hafızasında listeleyen program sizler için kolaylık sağlamaktadır. Birden fazla insanlara sms yazmak zorunda kalanlar işi gereği bu programı kullanabilir, aynı ücret tarifesinden dilerde resimli mesajlar da gönderebilir.

Bu programı ücretsiz olarak kullanabilme olanağı da sizlere sağlanıyor. Mysms programını bir başka arkadaşınız da yüklemiş ve kullanıyor ise sizlerin attığı mesajlar ücretsiz olarak sağlanıyor.

Mysms sms atma programı indir yükle kur setup download
Mysms sms atma programı

Android versiyonunu aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz. Download tuşu yardımı ile de Windows işletim sistemine sahip cihazlarınıza programı kurabilirsiniz. Android versiyonu googleplay içerisinde bulunuyor yinede linki konuya ekliyorum.

Google Play Android Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mysms.android.sms&hl=tr

Windows için download Linki:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir