Paltalk Messenger Son sürüm İndir Windows

  • Paltalk Messenger 10.2 İndir:
paltalk son sürüm Türkçe indir yükle
paltalk son sürüm Türkçe indir

Tıpkı Msn programı gibi bu program sayesinde de çevrimiçi arkadaşlarınız ile sohbetler yapabilmenin yanı sıra içerisinde bulunan sohbet odalarında sohbetin keyfini sürebilirsiniz. Yurt dışı girişlerin ülkemizden kullanıcıların kısacası dünyanın tüm bölgelerinden katılan katılımcıları ile, anlık sohbet programıdır.

Programın içerisinde kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sohbet odalarından dilediğinizi seçip sohbetlere katılabilirsiniz. Anlık sohbet ile birlikte sesli görüşmeler yapabilir arkadaşlarınız ve sohbetteki insanlar ile kameralı sohbetlere katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra Skype içerisindeki kişiler ile, Yahoo içerisindeki kişiler ile çevrimiçi mesajlaşabilme özellikleri de bulunuyor.

Sizin kamera özelliğiniz yok ve karşı tarafın kamera özelliği bulunuyor ise başkasının kamerasını görebiliyorsunuz.  İçerisinde binlerce sohbet adı var dilerseniz ülkemizin sohbet odaları dilerseniz de yabancı ülkelerin sohbet odalarında sohbetlere kullanıcı adınız ile katılabilirsiniz.

Tıpkı Camfrog gibi kameralı ve sesli odalara Paltalk ile anında erişebilirsiniz. Program  çok yer kaplamaz ve bilgisayarınızı yormaz. Üstelik sitemizde programın Türkçe desteği de bulunmaktadır. Türkçe dil desteği ile programı aşağıdaki indirme tuşu yardımı ile bilgisayarınıza kurabilirsiniz tüm Windows sürümleri ile çalışır konumdadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir