PerfectUpdater Windows Eksik Sürücüleri Bulma Programı

PerfectUpdater Windows Eksik Sürücüleri Bulma Programı:

Bilgisayar bakım işlemleri sadece format atmakla düzelmez ve yüklenmediği taktirde bazı performans bozucu işlemlere de davetiye çıkartır. Bu sorunlara mağruz kalmamak için özellikle format attıktan sonra bilgisayarınız için güncel driverları listeleyip yüklemeniz gerekmektedir. İşte tam da burada sizlere tanıtımını yaptığım PerfectUpdater programı işleme giriyor ve sizin yerinize bu eksik dosyaları listeliyor.

Programı kurup bilgisayarınızda bir tarama yaptıktan sonra sizlere eksik olan tüm dosyalarınız listelenir. Bu listeleme sonrasında dilerseniz yine aynı program yardımı ile eksik dosyalarınızı bulabilirsiniz

PerfectUpdater  download
PerfectUpdater

. Şöyle ki format sonrasında güncel olan yüklediğiniz driverlar silnir bazı ön yükleme sonrası dosyalarınız otomatik olarak bulunup yüklenmiş olabilir bazı formatlarda da bunu sizin yapmanız gerekecektir. İşte burada herhangi bir performns eksikliği sürücülerinizin güncel olmamasından kaynaklı olabilir ve format ile kurtuldum sana bilirsiniz.

Her format sonrası bu tür programlar ile eksik olan dosyalarınızı taramanızı öneriyoruz.

Program çalışması zor olmamak ile birlikte çalıştırdığınızda sizler için bir scan tarama yapar ve eksik sürücüleri listeler bununla kalmayıp sizlere güncelleştirmeniz konusunda çözümler sunar aynı program yardımı ile bu tür eksikliklerinizi giderebilirsiniz.

PerfectUpdater, Windows XP, Vista ve Windows 7 ve 8’in 32-bit ve 64-bit  sürümler ile tamamen uyumlu şekilde çalışmaktadır Aşağıda yükleme linkini paylaşıyorum bilgisayarınıza kurup eksik dosyalarınızı bulabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir