Recuva Silinen Dosyaları geri getirme Programı İndir

Recuva Silinen Dosyaları geri getirme Programı İndir:

Bilgisayarınız üzerinde işlemler yaptınız ve silmek istemediğiniz dosyalar silindi. Geri dönüşüm kutusunda görünmüyor ve sizlere o dosya lazımdı yanlışlıkla sildiniz veya sildiniz pişman oldunuz geri getirmek istiyorsunuz.

İşte tamda burada Recuva programı devreye giriyor ve barındırdığı arama seçenekleri yardımı ile sizlere silinen dosyalarınızı listeliyor.

Bilgisayar içerisindeki silinen resimler videolar vb dosyalar direk programda liste edilir ve kurtarma işlemlerine başlayabilirsiniz. Sadece bilgisayarla sınırlı kalmayıp örneğin hafıza kartlarında silinen dosyaları harici disklerde silinmiş olan dosyaları size listeler.

Recuva programı indir
Recuva programı

Arama detayları da programda mevcut olup arama yapıp, bulamadığınız dosyalara daha önceden silinmiş dosyalara geniş bir arama seçeneği sizlere sunup geniş arama seçeneği yardımı ile daha ayrıntılı tarama yapıp sizlere dosyaları listeler.

Silinen dosyları getirme kurtarma programı indir yükle kur setup download
Silinen dosyları getirme kurtarma programı

E-posta mesajlarınız olsun hafıza kartlarındaki dosyalar olsun gelişmiş tarama yardımı ile hepsi açığa çıkar bu sayede silinmiş dosyaları geri getirmiş olursunuz. Yükleme linki aşağıda ekledim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir