Scratch 1.4 Programlama Animasyon Film hazırlama programı İndir Windows

Scratch 1.4 Programlama Animasyon Film hazırlama programı İndir Windows: Scratch programı yardımı ile programlama kodlarını eğlenceli hale getirilmiş bir tür animasyon ve film hazırlama programıdır. Eğlence ve keyif dolu vakitler geçirerek program yardımı ile animasyon filmleri hazırlayabilirsiniz. Kendi seslerinizi veya yüklemek istediğiniz sesler ile kodlama bilgisi bilmeseniz dahi animasyon oluşturmak için basit adımlar ile program yardımı ile küçük filmler animasyonlar yaratabilirsiniz.

Scratch Animasyon programı indir yükle kur setup download
Scratch Animasyon programı

Televizyonlarda videolarda çizgi filmlerde görmeye alıştığınız animasyonları kodlama dilleri bilmeseniz dahi okuma yazma bilmek bile güzel görsel animasyonlar oluşturmanıza program olanak sağlamaktadır. Bu program yardımı ile görsel programlama dillerini içerdiği görseller sayesinde kodlar ile uğraşma zorunluluğunda kalmadan animasyonlar oluşturabilirsiniz.

Scratch Animasyon programı indir
Scratch Animasyon programı

Tüm bu işlemleri ücretsiz olarak sağlayan bu program ile çocuklar genç yaştaki program kodlama meraklıları kolaylıkla küçük kısa animasyon filmler oluşturabilirler. Dünya çapında tercih edilen bir program olmakla birlikte ülkemizde de giderek büyümekte olan bu yardımcı programa alt kısımda download linkinden ulaşabilir kullanmaya başlayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir