SlimDrivers Eksik Sürücü Driver Bulma Programı İndir Windows

SlimDrivers Eksik Sürücü Bulma Programı İndir Windows:

Bu programı diğer programlardan farklı kalan yanı programları kendi aratıp bulmasıdır. Örneğin bir format attınız bilgisayarınıza ve eksik driverları yüklemek ve güncellemek istiyorsunuz. Hangi sürücülerde hangi güncellemeler hangi programlar eksik Windows aratıp saatlerce uğraşmak yerine bilgisayar bu vazifeyi sizin yerinize hal ediyor ve eksik olan dosyalarınızı sizlere sunuyor.

SlimDrivers driver bulma yükleme programı indir yükle kur setup download
SlimDrivers

Driver güncelleştirme ve bulma işlemleriniz için sizlere tavsiye edeceğimiz her format sonrası veya güncelleştirmeye ihtiyaç duyan dosyalarınızı öğrenmek içi sizlere gerekli bir programdır. Bu program bu özellikleri ile bilgisayar tamircileri tarafından da kullanılmaktadır.

Temel Özellikleri Şu Şekildedir:

– Bilgisayarınızda eksik veya bozuk olan güncelleştirme isteyen dosyaları bulur.
– Güncelleme yapılmış dosyaları manuel olarak indirme işlemlerini sağlar.
– Yedekleme ve geri yükleme özelliğine de sahiptir.

Genel olarak bakıldığında bu program sürücü  güncelleştirme işlemlerinizi ücretsiz olarak sizlere sağlamaktadır. Programı indirip bilgisayarınıza kurun ve çalıştırın. Basit bir taramadan sonra sizlere eksik olan dosyaların listesini çıkartır bu liste sayesinde eksik olan driverlarınızın isimlerini öğrenebilirsiniz.

Driver bulma yükleme programı indir ücretsiz bedava
SlimDrivers

Sadece bununla da kalmayıp program sizin yerinize bu eksik dosyaların en güncel dosyalarını sizler için tarar ve indirilebilir hale getirir. Program yardımı ile güncelleştirme işlemlerinizi yapabilir eksik driverlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Yükleme işlemleri bittikten sonra dosyalarınızı program yeniden başlatarak hazır ve çalışır hale getirip, sizlere ücretsiz olarak bu eksiklerinizi gidermenizde rehberlik yapmaktadır.

2 Comments

  1. Defineci 19 Nisan 2017 Reply
  2. Asclepius 20 Nisan 2017 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir