SplitCam Çoklu Kamera açma Programı Windows

Splitcam web kamera programı:
SplitCam Programı indir

Bu program sizlere daha fazla alanda kameranızı kullanabilme önceliği tanımaktadır. Örneğin Skype de kamera görüşmesi yapıyorsunuz, bunun yanı sıra başka programlarınızda da kamera görüşmesi yapacaksınız yalnız uyarı ile karşılaşıyorsunuz örneğin birden fazla kullanılamaz uyarısı sizlerin bilgisayarında doğacaktır.

Bunu önlemenin yolu SplitCam programını bilgisayarınıza yüklemek ve çalıştırmak olacaktır. Bu program sayesinde birden fazla kamera isteğiniz açık konumda olacaktır ve Camfrog, Skype, gibi kamera isteği doğuran yazılımlarda birden fazla kamera görüntünüz açık olacak aynı anda başka kişiler ile anlık olarak kameradan mesajlaşabileceksiniz.

Sizlere kamera desteği sağlayan popüler siteler ve programlar Splitcam sayesinde birden fazla görüşme yapabilmeniz için desteklenmektedir. Video yayınlarınızı görüntü kaydı yaşamadan bu program sayesinde Youtube üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Splitcam programı sayesinde çektiğiniz videoları Youtube de kalite düşürülmeden birkaç tık ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere çoklu kamera desteği ve kaliteli görüntü sağlayan bu program, birçok kamera sohbet ağını desteklemekte olup güvenle kullanabilirsiniz.
Yapmanız gereken SplitCam programını açmak ve görüşmek istediğiniz ağlarda kamera açık konuma getirmek olacaktır. Program kendiliğinden bu akışı paylaştırarak çoklu görüşmeler yapabilmenize olanak sağlayacaktır.

Kısacası program sizleri kameram başkasına açık, başka kişi ile görüşüyorum gibi sorulardan kurtarıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir