TeamViewer Team programı İndir Windows

TeamViewer Team programı İndir Windows:

Bu program yardımı ile diğer Windows cihazlarına erişim yapabilirsiniz. Program üyelik vs özel işlemler gerektirmeden sadece kurup çalıştırdıktan sonra size bir id adresi bir de şifre verir. Bu id adresi ve şifre ile başka bilgisayarlara erişim sağlayabilirsiniz. Karşı tarafta da bu programın yüklü olması gerekmektedir.

Program açık konumda iken size verilen id ve şifre ile karşı tarafa id adresinizi ilettikten sonra sizinle bilgisayarınıza girmesini sağlayabilirsiniz. Program iki taraflı açık konumda verilen id le giriş yapıldığında karşı taraf otomatik olarak sizin bilgisayarınızı kontrol altına alır. Ve dilediği işlemi bilgisayarınızdan otomatik olarak yapar.

teamviewer bilgisayar erişim yönetme programı indir yükle kur setup
teamviewer

Örneğin bir program kurulacak ve nasıl kurulacağınız siz değil arkadaşınız biliyor. Bu bilgiyi size aktarması için arkadaşınızı bilgisayarınıza bu program yardımı ile çağırıp nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

teamviewer
teamviewer

Tabi sizde başka bilgisayarlara aynı program yardımı ile id adresinden yararlanarak giriş yapabilir karşı tarafın bilgisayarını kontol altına alabilirsiniz. Güvenli bir yazılım olup birçok webmaster bilgisayarlarında bu programa yer vermektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir