Whatsapp Masaüstü Messenger Programı İndir Windows

Whatsapp Masaüstü Messenger Programı İndir Windows:

Whatsapp bilindiği gibi akıllı telefonlarda olmazsa olmazlar arasında yer alan anlık mesajlaşma programlarının geliştirilmiş güncel halidir.

Bu program sıfır telefonlar ile birlikte kendi uygulaması olarak birçok cihazın içerisinde yüklü hali hazırda kullanılmayı beklemektedir. Bu uygulamayı 2014 yıllarında satışını takibinin gerçekleştirdiği Facebook satın aldı. Şimdi her akıllı telefonda bu uygulama var yalnız bilgisayarlar için aynı şey söz konusu değil.

Whatsapp masaüstü programı indir yükle kur setup download
Whatsapp-desktop

Peki bu programın bilgisayar için olanı yok mu evet var aşağıda linkini paylaşacağım program  yardımı ile whatsapp programını masaüstü bilgisayarınızda kullanabileceksiniz. Bu programı kullanmaya başlamadan önce yapmanız gereken birkaç işlem olacak. Bunun ilki telefonunuz ile eşleştirilmesini sağlamak olmalıdır. Önce bilgisayara programı yükleyelim ve çalıştıralım.

Uygulama da bulunan Menü kategorisinden Whatsapp web bölümünde QR kodunu okutmanız gerekmektedir bu işlemi gerçekleştirdikten sonra masaüstü cihazınızda bu uygulamayı Windows versiyonu ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp QR okuyucu
Whatsapp QR okuyucu

Mobil cihazınızda bu program açık konumda ise bilgisayarınızdan sorunsuz şekilde bu programı kullanabiliyorsunuz. Yükleme linkini aşağıda yükleme tuşu yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz.

3 Comments

  1. Barış Yalman 19 Nisan 2017 Reply
  2. heLLz 20 Nisan 2017 Reply
  3. Emre Aydoğan 20 Nisan 2017 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir