Yahoo Messenger Windows Türkçe Yamalı İndir

Yahoo Messenger Windows:

Popüler chat programları arasında lider konumlardadır. Yahoo içeriğinde birçok özellik barındırmaktadır. Bir chat programında olması gereken birçok özellik bu programda bulunmaktadır.
Birçok mail adresini destekler çevrim içi arkadaş ekleyebilirsiniz.
İçerisinde sizlerin güvenli sohbet edebilmesi adına tüm eylemler gerçekleştirilmiş olup, anlık sohbetin yanında sesli sohbetler kameralı sohbetlerde edebilirsiniz.

Yahoo arkadaşlarınıza erişebilir sosyal medyalardaki arkadaşlarınızı listenize ekleyebilirsiniz. Gayet güvenli bir yazılım olup, Skype tarzı geliştirilmiş bir programdır..

Program genellikle İngilizce yabancı dil olarak sitelerde barınıyor bu yazımızda programın Türkçe yamasını da paylaşıyoruz programı indirip kurduktan sonra kapatın ve yama dosyasını yükleyin yama dosyasını yüklediğiniz taktirde Messenger sizlere Türkçe dil desteği sunacak bu şekilde ayarlamalarınızı Türkçe dil desteğinden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yahoo Messenger programı türkçe
Yahoo Messenger indir

Programın milyonlarca kullanıcısı bulunmakta olup sizlere tavsiye edebileceğimiz chat programları arasında lider konumlarda yer almaktadır. Sizlerde bu programı kullanmaya başladığınızda vazgeçemeyeceksiniz.

Programı kurarken dizin yolunu değiştirmeyin kendi kurduğu dizine yüklemeyi tamamlasın sonrasında kapatıp yamasını kurun ve programı açıp kullanmaya başlayın.

Programı indirme linki:

Türkçe Yaması indirme Linki:


Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir